موکت شويي در منزل تهران

موکت شويي در منزل تهران با مواد نانو و دستگاه مدرن پوليشر صورت ميگيرد تا شستشوي موکت هاي خانه شما به بهترين نحو انجام شده و موکت خانه شما درخشش روز اول خود را خيلي سريع به دست آورده باشد مواد نانو در شستشوي موکت باعث دوام و جلوگيري از پوسيدگي موکت ميشود و ما همانطور که در مبل شويي از شامپو نانو استفاده ميکنيم با همان قيمتي که برخي ازهمکاران ما با شوينده هاي معمولي کار ميکنند خدمات خشکشويي در منزل را به مشتريان خود ارائه ميدهيم .

نيروهاي مجرب قرار داده شده براي موکت شويي در منزل شرق تهران همواره آماده مي باشند و بلافاصله بعد از ثبت سفارش شما با هماهنگي هاي صورت گرفته به محل مراجعه کرده و کار خود را براي موکت شويي ، موکت هاي منزل شما به صورت با کيفيت و با دستگاه هاي پيشرفته آغاز ميکنند. خدمات شستشوي موکت در محل تهران انواع موکت اداري خانگي و کف ماشين را يک ساعته برا ي شما شسته و خشک ميکند.

توجه داشته باشيد که دستگاه هاي استفاده شده توسط نيرو هاي مجرب گروه موکت شويي در منزل تهران ، به صورت اختصاصي در جهت موکت شويي بوده و به همين دليل داراي کيفيتي بي نظير در انجام کار و شستشوي موکت هاي شما خواهد بود.

شما مي توانيد با درخواست موکت شويي در منزل تهران در محل ديگر از جابجايي ها و زماني که صرف ميشود تا موکت را تحويل بگيريد بکاهيد و خيلي سريع موکت هاي خود را که در منزل خودتان شسته ميشود تحويل گرفته باشيد.

توجه داشته باشيد که شما مي توانيد با دريافت خدمات موکت شويي در منزل شرق تهران که در محل صورت ميگيرد از خطرات و آسيب هايي که در حمل و نقل موکت ها صورت ميگيرد جلوگيري کرده باشيد و همچنين در هزينه و زمان نيز صرفه جويي نماييد.

خدمات قاليشويي در شمال تهران قاليشويي در شرق، غرب، و جنوب با سريعترين زمان تحول و همچنين خدمات براي منازل، شرکت ها و اداره ها:  مبل شويي در منزل  و شسشوي صندلي اتوبوس و خودرو،  شستشوي موکت در محل ويژه همه مناطق تهران با بهترين قيمت

ناگفته نماند که ما براي شما براي اينکه توانسته باشيد از خدمات مختلف ارائه شده بهره ببريد تخفيفات ويژه اي را نيز قرار داده ايم که شستشوي موکت در منزل توسط گروه ما با قيمتي بسيار مناسب و مقرون به صرفه براي شما آماده شده است تا از اين خدمات عالي بهره کافي را برده باشيد.

درخواست موکت شويي در منزل تهران و ثبت سفارش چگونه مي باشد !

در صورتي که ميخواهيد موکت شويي در منزل شرق تهران را از شرکت ما درخواست کنيد مي توانيد به صفحه درخواست سفارشات مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنيد و قيمت آن را هم بپردازيد.

سپس منتظر تماس پشتيباني ما باشيد تا هماهنگي هاي لازم در ارسال نيرو به محل شما ايجاد شود و نيرو هاي ما خيلي سريع به محل اعزام شده و کار خود را براي شست و شوي موکت هاي شما آغاز خواهند کرد.

همچنين امکان شستشوي مبل در منزل شما از طريق ثبت سفارش تلفني نيز وجود دارد که شما مي توانيد براي برخورداري از خدمات موکت شويي در منزل شرق تهران با شماره تماس هاي قرار داده شده ارتباط بگيريد و منتظر اعزام نيروهاي مجرب گروه ما باشيد.

ناگفته نماند که شما مي توانيد از طريق تماس تلفني و همچنين از طريق ثبت سفارشات خود از سايت قيمت هاي ما را  براي قاليشويي و شستشوي مبلمان هم مشاهده نماييد.

روش شستشوي موکت در منزل

موکت يکي از قديميترين کف پوشهاست که در منازل، مساجد، سالنهاي سينما، تئاتر،حسينيه ها و …از آن استفاده مي شده است .مانند تمام کالاها و محصولات ديگر و همچنين تقاضاي بالا طرح ها و رنگ هاي موکت روز به روز بيشتر ،متنوع ترو زيباتر شده است. علاوه بر اين موارد در توليد موکت ها از مواد اوليه متفاوت استفاده شده است . هم اکنون انواع موکت در بازار موجود است مانند موکتهاي تايلي، کبريتي و موزاييکي. طبعا موکت نيز مانند تمام وسايل مورد استفاده به مراقبت و نظافت دانم نياز دارد. در اين مطلب به موارد مهمي در زمينه نگهداري و نظافت و خشکشويي موکت مي پردازيم. مرحله اول تميز کردن موکت است که از اهميت ويژه اي برخوردار است . در اين مرحله موکت را با استفاده از جارو برقي برس دار جارو کنيد . دقت کنيد که جايي را جا نيندازيد .اگر موکت شما با چسب به زمين چسبيده است نيازي به تميز کردن زير آن نيست در غير اين صورت حتما بايد زير موکت را هم تميز کنيد .مواد غذايي ريخته شده روي زمين ميتوانند زير موکت جمع شده و باعث تجمع مورچه ها و ات ديگر شود .بعد از اينکه مطمئن شديد موکت به طور اصولي و بسيار خوب جارو شده است پرزگيري آن را شروع کنيد .پرزگيري موکت به اين صورت است که با پرس پرز دار جارو برقي با قدرت مکنده بالا موکت را جارو کنيد .مراقب باشيد اين جارو کشي بايد در جهت راه هاي بافت موکت انجام شود .وقتي اين مرحله به پايان رسيد نوبت به مرحله سوم ميرسد و آن لکه گيري موکت است . در اين حالت لکه ها به دو دسته تقسيم ميشوند لکه هاي جديد و لکه هاي قديمي.

لازم به ذکر است که هر چه لکه قديمي تر باشد تميز کردن آن سخت تر است .

براي پاک کردن لکه ها داشتن چند ماده و استفاده از آنها بسيار مهم است.1:جوش شيرين 2:سرکه سفيد3:نمک و ليمو تازه 4:شامپو فرش 5:اسفنج تميز 6: دستمال خشک تميز

براي از بين بردن لکه ها مي توانيد از جوش شيرين استفاده کنيد .جوش شيرين تميز کننده بسيار خوبي است .روش استفاده از آن به اين شکل است که آنرا روي لکه مي پاشيد و کمي صبر مي کنيد سپس با اسفنج تر چند بار روي آنرا بکشيد .بعد با دستمال خشک و مرحله آخر جارو کردن جوش شيرين ها از روي موکت است.

براي لکه هاي چاي و قهوه ميتوانيد از اسپري سرکه سفيد استفاده کنيد .روش کار به اين صورت است که سرکه سفيد را روي لکه اسپري مي کنيد بعد از مدتي اسفنج تر مي کشيد سپس با دستمال خشک مي کنيد .

برخي از لکه هاي سخت را ميتوانيد با ترکيب نمک و ليموترش تميز کنيد .روش کار به اين صورت است که مقداري آب ليمو تازه همراه با نمک روي لکه هاي فرش مي ريزيد و صبر مي کنيد تا مدتي سپري شود.سپس اسفنج تر مي کشيد و بعد دستمال خشک .در مرحله آخر حتما جارو بکشيد تا نمک در موکت نماند.

البته مي توانيد از بخار شو براي لکه گيري موکت استفاده کنيد .ابتدا تمام سطح موکت را به خوبي جارو بکشيد.سپس از بخار شو استفاده کنيد .دقت کنيد مواد شوينده به ميزان لازم در بخار شو بريزيد و آنقدر برس کشي با بخار شو را ادامه دهيد تا لکه ها محو شوند .بعد از بخار شويي موکت نم دار است اجازه دهيد موکت خشک شود .آنرا در معرض آفتاب يا وزش باد قرار دهيد . به اين شکل موکت کاملا خشک مي شود و بوي بد نمي گيرد.

تجربه شخصي يک خانم خانه دار را هم مي نويسم و اميدوارم برايتان مفيد باشد .يکي از دوستانم مي گفت هر وقت ميخواهم فرش يا موکت را تميز و براق کنم مقداري تفاله چايي خيس و نمک را مخلوط مي کنم و روي فرش مي پاشم .بعد از يکي دو ساعت جارو مي کشم . فرش يا موکت تميز و براق مي شود. از همه اين ها که بگذريم ميتوايند به کارهاي مهم تري بپردازيد و کار موکت شويي در منزل را از قاليشويي نو آوران که يک قاليشويي در شرق تهران است ولي خدمات موکت شوي در تهران و حومه را انجام ميدهد بخواهيد.

قيمت خدمات موکت شويي درمنزل  تهران  !

توجه داشته باشيد که موکت ها داراي انواع مختلفي مي باشند و داراي ابعاد مختلفي نيز بوده و در منازل ، مسجد ها ، سالن ها و نمازخانه ها مورد استفاده قرار داده ميشوند که بر اثر رفت و آمد زياد و گرد و غباري که صورت ميگيرد کثيفي را به خود جذب ميکنند.

توجه داشته باشيد که شست و شوي دستي موکت ها کار بسيار سختي خواهد بود و همچنين به علت دستي بودن شستشو موکت هايي که داريد کيفيت اوليه خود را به دست نخواهند آورد. براي اطلاع از قيمت شستشوي موکت در محل به سايت ما مراجعه کنيد.

از خدماتي که موکت شويي در منزل تهران به شما عرضه مي کند رفع تمامي کثيفي هاي ايجاد شده بر روي موکت هاي شما در تعداد کم و يا زياد است و نيرو هاي اين مجموعه کار خود را درب محل شما انجام خواهند داد.

شما با يکبار استفاده از خدمات ما مي توانيد به کيفيت کار ما پي برده و مشتري دائمي گروه قاليشويي ما باشيد.

تلفن تماس  09195340864? براي هماهنگي خدمات موکت شويي در محل


وب سايت : https://noavrannano.irمشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

علمي.پژوهشي.ديني mizkar10 Kristin Jeff سالم زيبا Edward Jamie Kelsey Danielle Jessica